Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Ołówkowa Pruszków

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków, ul. Ołówkowa. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Pruszków ul. Ołówkowa · 4 piętro

4 400
81 zł/m²
54
3 pok.
Pruszków, Ołówkowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Luksusowy apartament w najnowszym budynku Osiedla Grafitowego w Pruszkowie. Bardzo dobra lokalizacja: tuz obok stacji PKP/SKM (dojazd do centrum W-wy ok. 25min), galerii handlowej Nowa Stacja. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: park z placami zabaw, szkoły, przedszkola, kino, siłownia, bank, apteka, restauracje. Osiedle zamknięte i strzeżone, z mnóstwem zieleni, bardzo zadbane.

Mieszkanie narożne, pow. 54,41m2, bardzo widne i słoneczne (płd-zach), z pięknym narożnym dużym tarasem 9,5m2, IV piętro (winda).

Salon z aneksem kuchennym (z pełnym sprzętem agd), dwie sypialnie z przestronnymi szafami wnękowymi, łazienka (duży prysznic). Klimatyzacja w każdym pokoju.

Mieszkanie w pełni umeblowane, aranżowane przez architekta - co zapewniło uzyskanie maksymalnej funkcjonalności bez ograniczania przestrzeni. Wysoka jakość wykończenia (np. drewniane olejowane podłogi w pokojach, rolety rzymskie, zabudowy wg indywidualnego projektu, klimatyzacja) i dbałość o szczegóły zapewnią komfort i wygodę zamieszkania.

Mieszkanie świeżo po remoncie, pachnące czystością - zapraszam pierwszego Najemcę.

- Koszt najmu 4400zł plus czynsz administracyjny 800zł i opłaty licznikowe (prąd, rozliczenie zużycia wody)
- Kaucja 8000zł
- Możliwość wynajęcia jednego lub dwóch miejsc parkingowych w garażu podziemnym pod budynkiem (300zł/szt) oraz komórki w garażu (100zł) na m-c
- Preferowany najem długoterminowy (min. 12 m-cy)
- Dla osób niepalących
- Bez zwierząt
- Internet i TV - operatorzy do wyboru - umowy zawiera Najemca
- Wymagana polisa OC w życiu prywatnym do kwoty 500.000zł (koszt polisy to ok. 150zł/rok)

TYLKO UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO
MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ - ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA
OFERTA BEZPOŚREDNIA - BEZ ŻADNYCH PROWIZJI.
NIE WSPOŁPRACUJĘ Z AGENCJAMI!!
KONTAKT TYLKO TELEFONICZNY LUB SMS(ODDZWANIAM)

  • Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,41 m² balkon, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Pruszków ul. Ołówkowa
  • Mieszkanie w stanie do zamieszkania okna plastikowe
  • Opłaty 800 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 8000 zł
  • Umeblowanie w pełni
  • Wyposażenie internet, klimatyzacja, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu