Mieszkanie do wynajęcia
ul. Krucza Otwock Śródmieście

Mieszkanie 1-pokojowe Otwock Śródmieście, ul. Krucza. Zdjęcie 1
Mieszkanie 1-pokojowe Otwock Śródmieście, ul. Krucza. Zdjęcie 2
Mieszkanie 1-pokojowe Otwock Śródmieście, ul. Krucza. Zdjęcie 3
Mieszkanie 1-pokojowe Otwock Śródmieście, ul. Krucza. Zdjęcie 4

Mieszkanie do wynajęcia Otwock Śródmieście ul. Krucza · 2 piętro

1 850
77 zł/m²
24
1 pok.
Otwock Śródmieście, Krucza - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Mieszkanie w centrum Otwocka z balkonem – ul. Krucza

LOKALIZACJA
Nieruchomość położona jest w centralnej części Otwocka, z bardzo dobrym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej, administracyjnej, edukacyjnej oraz komunikacyjnej. Istotnym atutem lokalizacji jest bliskość stacji PKP Otwock oraz głównych ciągów komunikacyjnych, co zapewnia sprawne połączenie z Warszawą, a także wygodny dostęp do pozostałych części miasta.
BUDYNEKLokal znajduje się w budynku wielorodzinnym wybudowanym z cegły w latach 60. XX wieku. Budynek ma trzy kondygnacje nadziemne. Przed budynkiem dostępne są liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości.

MIESZKANIE
Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze. Na łączną powierzchnię lokalu składają się:
- przestronny pokój dzienny,
- widna kuchnia,
- przedpokój,
- łazienka z WC.

Lokal jest jasny, dobrze doświetlony i słoneczny. Dodatkowym atutem jest balkon, który może stanowić komfortową, prywatną strefę relaksu.
Do mieszkania przynależy również piwnica, zapewniająca dodatkową przestrzeń do przechowywania.

STAN PRAWNY
Pełna własność z księgą wieczystą, bez obciążeń.

CENA
1850zł + 400 zł + prąd + gaz.

KONTAKT
Marcin Zakrzewski

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24 m² balkon, piwnica
  • 2 piętro w 3-piętrowym budynku  
  • Otwock, Śródmieście ul. Krucza
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie  
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana dodana dzisiaj