Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Jana Kilińskiego 4 Oświęcim

NOWA OFERTA
Mieszkanie 1-pokojowe Oświęcim, ul. Jana Kilińskiego. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Oświęcim ul. Jana Kilińskiego 4 · 2 piętro

1 350
73 zł/m²
18
1 pok.
Oświęcim, Jana Kilińskiego 4 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Oferuje do wynajęcia jasną i nowoczesną kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Kilińskiego 4 w Oświęcimiu.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze odnowionego budynku i składa się z:
- przedpokóju,
- łazienki z kabiną prysznicową, toaletą i umywalką z szafką,
- pokoju z aneksem kuchennym – wyposażony w podstawowe sprzęty (lodówka, płyta indukcyjna, pralka).

Mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne – idealne dla jednej osoby lub pary.

Dodatkowe atuty:
- nowe instalacje, nowoczesne wykończenie,
- ogrzewanie miejskie,
- nowe okna i drzwi,
- spokojna okolica z dostępem do centrum miasta, sklepów, przystanków i usług.

Możliwość wynajęcia indywidualnego miejsca parkingowego oraz komórki lokatorskiej.

Koszty:
Czynsz najmu: 1 350 zł
Opłaty administracyjne do wspólnoty mieszkaniowej ok 350 zł
Dodatkowo prąd według zużycia
Kaucja zwrotna: 2 500 zł

Mieszkanie dostępne od zaraz.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 18,47 m² piwnica, aneks kuchenny
  • 2 piętro  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Oświęcim ul. Jana Kilińskiego 4
  • Opłaty 350 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 2500 zł
  • Wyposażenie pralka, lodówka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj