Ogłoszenie wstrzymane

Libiąż
ul. Górnicza
1-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Bez pośrednika

Mieszkanie 1-pokojowe Libiąż, ul. Górnicza
Cena (miesiąc)
1 500
Powierzchnia
27
Czynsz (dodatkowo)
410
Kaucja
3 000
Libiąż · 1 500 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 1-pokojowe Libiąż, ul. Górnicza. Zdjęcie 1
Mieszkanie 1-pokojowe Libiąż, ul. Górnicza. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Witam
Wynajmę przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m² z balkonem, położoną na 3. piętrze w niskim bloku na spokojnym osiedlu w Libiążu. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju z wyjściem na balkon, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy również duża, zamykana piwnica, która doskonale sprawdzi się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania.

Lokal jest w stanie do umeblowania – istnieje możliwość najmu już umeblowanego mieszkania, w zależności od ustaleń. Okolica jest cicha i zielona, z dogodnym dostępem do centrum miasta, a w pobliżu znajdują się sklepy i punkty usługowe. Dużym atutem jest również przestronny parking dostępny bezpośrednio przy bloku.

Czynsz wynosi 1500 zł miesięcznie plus , dodatkowo płatne media według zużycia oraz opłata do spółdzielni 410 zł. Wymagana jest kaucja zwrotna w wysokości dwumiesięcznego czynszu.

Preferowany jest najem długookresowy. Zdjęcia częściowo poglądowe przed remontem.

Mieszkanie dostępne od zaraz.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia.

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Libiąż, ul. Górnicza
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu