Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Wrocławska 43 Legnica Centrum

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica Centrum, ul. Wrocławska. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Legnica Centrum ul. Wrocławska 43 · 4 piętro

2 400
51 zł/m²
47
2 pok.
Legnica Centrum, Wrocławska 43 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Мы говорим по русски

We speak in English.

BEZ POŚREDNIKÓW !

БЕЗ ПОСРЕДНИКОВ !

Legnica - Centrum Miasta

Do wynajęcia komfortowe Studio z sypialnią na antresoli oraz balkonem - bezczynszowe, w nowej kamienicy przy ul. Wrocławskiej 43.

Budynek monitorowany z windą.

Wychodząc od ulicy 100 metrów do przystanków autobusowych;
Do samego centrum na piechotę w 5-7 minut.
Na dworzec PKP w 9 minut
Do Parku Miejskiego w 3 minuty 😊
Do paczkomatów wszystkich firm w kapciach 😉

Mieszkanie położone na IV piętrze o powierzchni 47,49 m2 wraz z dużym balkonem:

Wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie w meble oraz sprzęty AGD, klimatyzacja, prestiżowa lokalizacja.

Mieszkanie o otwartym układzie z wydzieloną funkcjonalną kuchnią.

Mieszkanie dostępne od 01.06.2026

W salonie wygodny narożnik z funkcją spania a na antresoli osobna sypialnia.

Pełnowymiarowa, jasna i praktycznie wyposażona kuchnia.

Przytulna i funkcjonalna łazienka.

Sprzęty AGD - pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka z piekarnikiem i okapem.

Ogrzewanie podłogowe - piecem gazowym dwufunkcyjnym.

W budynku istnieje centralna antena zbiorcza telewizji naziemnej i telewizji satelitarnej

Możliwość podłączenia internetu światłowodowego.

Bezpłatne miejsca parkingowe w odległości 50-100 metrów od budynku.

Cena najmu: 2400 zł + media + kaucja 4000 zł (może być podzielona na 2 raty)

Dogodna lokalizacja zarówno pod względem dostępności do węzłów komunikacyjnych jak i rozrywki, sportu na świeżym powietrzu i pod dachem oraz punktów handlowych i gastronomicznych.

Nie jesteśmy biurem nieruchomości, wynajmujemy własne mieszkania.

Wystawiamy faktury.

The apartment building is monitored and has a lift.

The apartment is located on the 4th floor and has 47,49 square meters with terrace.

High standard of finish, fully equipped with furniture and household appliances.

The apartment consists of: Living space with a kitchen, bedroom on 2nd floor, fully furnished and equipped with household appliances.

Studio apartment with an open concept space with a sofa with sleeping function, spacious wardrobe, other furniture and a TV.

A separate bedroom located on the mezzanine

A cozy and functional bathroom with washing machine.

The whole is made of coherently selected furniture in terms of functionality, colors, design and climatically finished interiors that will make you feel at home here.

Household appliances - TV, washing machine, fridge, dishwasher, cooker with an oven and a hood

Floor heating with a gas-combi oven and for hot summers air conditioning

There is a central collective antenna for terrestrial and satellite TV in the building

Possibility to connect to fiber-optic internet.

Free parking spaces 50-100 meters from the building.

Rental price: 2,400PLN + utilities + security deposit 4,000 PLN (can be payed in 2 parts)