Mieszkanie do wynajęcia
ul. Zagnańska 78 Kielce

Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 2
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 3
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 4
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 5
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 6
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 7
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 8
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 9
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 10
Mieszkanie 1-pokojowe Kielce, ul. Zagnańska. Zdjęcie 11

Mieszkanie do wynajęcia Kielce ul. Zagnańska 78 · 1 piętro

2 000
77 zł/m²
25
1 pok.
Kielce, Zagnańska 78 - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył wynajem nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

NOWOCZESNA KAWALERKA W APARTAMENTOWCU – KIELCE, UL. ZAGNAŃSKA 78
Do wynajęcia elegancka, w pełni wykończona kawalerka o powierzchni 25,93 m², położona w Kielce przy ul. Zagnańskiej 78. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu o podwyższonym standardzie, zapewniającym komfort i estetykę na poziomie premium.
Lokalizacja
Atrakcyjne położenie gwarantuje szybki dostęp do centrum Kielc oraz wygodną komunikację z pozostałymi częściami miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, usługi, tereny zielone oraz pełna infrastruktura miejska.
Standard i układ mieszkania
- funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25,93 m²

- przestrzeń dzienna z aneksem kuchennym

- nowoczesna łazienka

- wysoki standard wykończenia

- mieszkanie w pełni gotowe do zamieszkania

- idealne dla singla lub pary

Budynek
Nowoczesny apartamentowiec (nowe budownictwo) z zadbanymi częściami wspólnymi.
Warunki najmu
- odstępne: 2000 zł / miesiąc

- czynsz administracyjny: 320 zł / miesiąc

- dodatkowo płatne media według zużycia

Mieszkanie dostępne od zaraz.
Opiekun oferty
Sylwester Pawlik

  • Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,93 m²  
  • 1 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą
  • Kielce ul. Zagnańska 78
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu