Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników
ul. Tadeusza Kościuszki Kęty

NOWA OFERTA
Mieszkanie 2-pokojowe Kęty, ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 1

Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników Kęty ul. Tadeusza Kościuszki · 1 piętro

1 700
61 zł/m²
28
2 pok.
Kęty, Tadeusza Kościuszki - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania, w którym poczujesz się jak w domu od pierwszego wejścia? Mam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27,64 m², zlokalizowane przy ul. Kościuszki w Kętach.
To idealna propozycja dla singla lub pary ceniącej nowoczesne wnętrza, funkcjonalność i doskonałą lokalizację.
Mieszkanie wolne od 1 czerwca 2026 r.

O MIESZKANIU
Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Wnętrze jest jasne, przestronne i w pełni umeblowane:
• Pokój z aneksem kuchennym: Nowoczesna zabudowa kuchenna (lodówka, zlew, płyta). Znajdziesz tu komfortową wnękę z drewnianym siedziskiem (idealną na poranną kawę) oraz stolik z krzesłami. Duże, przeszklone drzwi zapewniają świetne doświetlenie.
• Łazienka: Elegancka, wyłożona płytkami o wzorze marmuru, wyposażona w kabinę prysznicową, szafkę z umywalką oraz WC.
• Salon: Wygodna sofa z funkcją spania, pojemna szafa z lustrem, która pomieści całą garderobę, stolik kawowy oraz stylowa tapeta nadająca wnętrzu charakteru. Salon jest doskonale doświetlony dzięki dużym przeszkleniom, które optycznie powiększają przestrzeń.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się przy ul. Kościuszki – to samo centrum Kęt! Doskonały punkt komunikacyjny, zapewniający szybki dostęp do infrastruktury miasta oraz pobliskich sklepów i punktów usługowych.

OPŁATY
• Czynsz najmu: 1700 zł / miesiąc
• Opłaty administracyjne: ok. 180 zł
• Media: prąd i woda płatne według realnego zużycia (liczniki)
• Kaucja zwrotna: 3000 zł

WARUNKI NAJMU
• Umowa - minimum 1 rok.
• Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026 r.
Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj - takie mieszkania szybko znikają z rynku!

  • Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 28 m² aneks kuchenny
  • 1 piętro  
  • Dostępne do wynajęcia od 2026-06-01
  • Kęty ul. Tadeusza Kościuszki
  • Opłaty 180 zł/miesiąc
  • Money Wallet 1 Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Kaucja 3000 zł
  • Wyposażenie lodówka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj