







Ogłoszenie właściciela - bez pośredników
Bez pośrednika
Na wynajem nowe, przytulne mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Akademickim w Fordonie.
Przestronne i bardzo jasne mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i balkonem z widokiem na tereny zielone.
Lokal umeblowany jak na zdjęciach - kwestia umeblowania, do uzgodnienia.
Sypialnia wyposażona jest w pojemną szafę, aneks kuchenny w zabudowie wraz ze sprzętem AGD: lodówką, zmywarką, pytą indukcyjną, piekarnikiem. Łazienka z prysznicem, toaletą i pralką.
Miejsce postojowe na wydzielonym miejscu zewnętrznym.
Ogromnym atutem mieszkania jest jego lokalizacja - blisko Politechnika Bydgoska, IKEA, Las Gdański, liczne punkty handlowo-usługowe. Tereny zielone znajdujące się w sąsiedztwie zachęcają do spacerów na świeżym powietrzu i aktywnego spędzania czasu.
Doskonałe położenie pod względem komunikacyjnym - w odległości ok 5-7 min znajdują się przystanki autobusowe linii 69, 65, 83, 89, przystanek tramwajowy linii 3, 5, 7, 10, 11 oraz stacja kolejowa Bydgoszcz Fordon.
Tereny zielone znajdujące się w sąsiedztwie od nieruchomości zachęcają do spacerów na świeżym powietrzu i aktywnego spędzania czasu.
Warunki najmu:
- Czynsz najmu: 2 300 zł/miesiąc
- Opłaty eksploatacyjne (czynsz administracyjny w tym zaliczki na wodę i ogrzewanie - aktualnie ok. 410 zł/m-c) oraz media (prąd, ew. Internet, TV) po stronie najemcy
- Kaucja zwrotna w wysokości 1-miesięcznego czynszu
- Najem okazjonalny – wymagane notarialne oświadczenie o poddaniu się egzekucji oraz wskazanie adresu zastępczego
Zapraszam do kontaktu!
Mieszkanie dostępne od zaraz.
- Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m²
- 2 piętro
- Dostępne do wynajęcia od zaraz
- Bydgoszcz, Fordon
- Balkon, aneks kuchenny
- Wyposażenie: telewizor, pralka, lodówka, piekarnik, zmywarka
- Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
- Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu