Mieszkanie na sprzedaż Siedlce ul. Kaszubska · 1 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m2 położone na 1 piętrze przy ul. Kaszubskiej w Siedlcach.
Lokal składa się z dwóch niezależnych pokojów, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, WC i przedpokoju. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz piwnica.
Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją okien na północ (kuchnia oraz sypialnia) oraz południe (salon).
Czteropiętrowy budynek wybudowany w latach 90-tych, który w 2024 r. przeszedł gruntowny remont:
• ocieplenie styropianerm oraz nowa elewacja
• wymiana rynien
• remont dachu
• remont klatek schodowcy
• remont balkonów
• montaż kamer zewnętrznych.
Doskonała lokalizacja, w mojej ocenie najlepsza okolica do codziennego funkcjonowania. Szkoła oraz przedszkole 100m od budynku.
Na parterze budynku jest sklep Żabka oraz apteka. W odległości kilkuset metrów bazarek oraz Carrefour.
Niewątpliwym atutem jest bliskość lasu oraz zalewu. Mnóstwo zieleni również wokół bloku.
Zapraszam do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości na żywo.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,40 m² zewnętrzne miejsce parkingowe
-
1 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1990
-
Siedlce ul. Kaszubska
-
Odrębna własność z księgą wieczystą
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana dodana dzisiaj
98000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż