Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Knurów ul. Jerzego Ziętka · 1 piętro
544 000 zł
8 119 zł/m²
67 m²
4 pok.
Knurów, Jerzego Ziętka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie Knurów.Bardzo dobra lokalizacja.
Przedszkole i szkoła obok bloku.
Brak kłopotów z parkowaniem.
Bardzo blisko Lidl, Intermarché.
Siła 14 kW.
Tel.
-
Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 67 m² balkon, piwnica, aneks kuchenny
-
1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1990
-
Knurów ul. Jerzego Ziętka
-
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie okna plastikowe
-
Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
-
Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
109000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
109000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości