Szukaj Dodaj

 Ustrzyki Górne - dom wolnostojący · 159 m²

1 350 000 zł
8491 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
1 350 000 zł 8491 zł / m²
  • Ustrzyki Górne, gmina Lutowiska, powiat bieszczadzki
  • Dom wolnostojący o powierzchni 159 m²
  • Działka 2306 m²
  • Piwnica
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Malowniczo położona nieruchomość własność prywatna w Ustrzykach Górnych gm. Lutowiska powiat bieszczadzki woj. Podkarpackie, wyłączona z pod zarządu Parku Bieszczadzkiego-Dziennik Ustaw Nr.93 z 20.11.1999r. Rozporządzenie Rady Ministrów 1068 z dnia 3 listopada 1999r.paragraw 3 punkt 2 jedyna prywatna zabudowana działka na sprzedaż.

1. Lokalizacja, otoczenie i opis działki.

Przedmiotowa działka nr 380 dawna nr 10 położona jest w pośredniej części miejscowości Ustrzyki Górne vis a vis Hotelu Górskiego po lewej stronie drogi wojewódzkiej nr. 896 relacji Ustrzyki Dolne - Ustrzyki Górne. Od strony północnej działka przylega do drogi wojewódzkiej z pozostałych stron sąsiaduje z parkiem. Kształt działki - prostokąt foremny, ukształtowanie z lekkim kształtem w kierunku północnym. Położona jest w terenie uzbrojonym w energię elektryczną, oświetleniową i siłową, wody ze studni głębinowej, kanalizacji ze zbiornika bezodpływowego. Dojazd do nieruchomości bardzo dobry, bezpośredni z drogi wojewódzkiej. Działka zabudowana jest budynkiem. Nieruchomość w części zabudowanej ogrodzona ogrodzeniem trwałym (elementy ogrodzeniowe na słupkach metalowych osadzonych w betonie). Działka gruntu o powierzchni 2306m tylko w 1/3 swojej powierzchni stanowi grunt zabudowany, pozostała część gruntu to powierzchnia z możliwością zabudowy kubaturowej. Na działce znajdują się zbiorniki sedymentacyjne ścieków sanitarnych oraz drewniany budynek campingowy typ AS nietrwale związany z gruntem.
Dojazd do budynku drogą gruntową utwardzoną. Dojście do budynku z dwóch stron chodnikiem z krawężnikami wyłożonym płytami betonowymi.

2. Przeznaczenie w planie miejscowym.

Gmina Lutowiska nie posiada opracowanego obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu na którym znajduje się zabudowana wolnostojącym budynkiem działka gruntu nr.380 dawna nr. 10 położona w miejscowości Ustrzyki Górne.
Wg. opracowanego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lutowiska wg. podjętej uchwały nr. XIII/65/99 Rady Gminy z dnia 14.12.99r. przedmiotowa działka gruntu nr 10 leży w strefie VIII - to obszar zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności zabudowy z usługami i rzemiosłem.

3. Opis budynku.

Budynek jest obiektem piętrowym, częściowo podpiwniczonym z dachem dwuspadowym po remoncie kapitalnym w 2005r.- ocieplony (styropian 10 cm), wymieniona stolarka okienna i drzwiowa . W 2013 r. przeprowadzono drugi remont kapitalny(łazienki , kuchni , pokoje , podłogi , dach , woda ,kanalizacja itp. w związku z wydzielonymi lokalami .Wyposażony jest w instalacje: telewizyjną, satelitarną, telefoniczną, elektryczną światła i siły, wodę z ujęcia własnego z dwóch studni, głębinowa i studnia pod własnym ciśnieniem kanalizacją z odprowadzeniem do zbiorników bezodpływowych ,ogrzewanie elektryczne możliwości zainstalowania we wszystkich lokalach wszędzie kominków wentylacji grawitacyjnej.
W budynku wydzielone są 4 samodzielne lokale mieszkalne i jeden lokal użytkowy - załącznik -tabela lokali
Zaświadczenia o samodzielnych wydzielonych lokalach z dnia 31.07.2013 r. Wydał starostwa Bieszczadzki w Ustrzykach Dolnych .

Zainteresowanych proszę o kontakt
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 506 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Ustrzyki Górne Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.