Matysówka

segmentowiec na sprzedaż

Cena
790 000
Powierzchnia
113
Cena za m²
6991
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
segmentowiec Matysówka. Zdjęcie 1 segmentowiec Matysówka. Zdjęcie 2 segmentowiec Matysówka. Zdjęcie 3 segmentowiec Matysówka. Zdjęcie 4 segmentowiec Matysówka. Zdjęcie 5 segmentowiec Matysówka. Zdjęcie 6 segmentowiec Matysówka. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Dzień dobry,
Chcemy sprzedać dom, ponieważ życie pisze różne scenariusze, wykańczana szeregówka była pod zamieszkanie, na wysoki standard, "pod siebie" stąd jest pewność bardzo rzetelnej pracy i jakości! Nie było elementu, na którym bym w trakcie wykończenia oszczędzał - farby magnat ceramic, sufity Tikurilla White 2, meble lakierowane w łazienkach, wysokie modele sprzętu AGD, hiszpańskie płytki w łazienkach, złote klamki i żyrandole :)
Wykończenie z gustem projektantki, lokalizacja Słocina, świetne miejsce w Rzeszowie! Bardzo dobra komunikacja samochodowa i publiczna. Przystanek MPK 200m, nowa droga dojazdowa od 2021 roku.

Dom składa się z dwóch, drewnianych klatek schodowych z podświetleniem LED, z pierwszej z nich wchodzi się na piętro, gdzie po lewej stronie jest przestronny salon wraz z kuchnią, kompletem zabudowanych sprzętów AGD.
Duża łazienka z wanną, przestronna szafa wnękowa w korytarzu i sypialni na jego końcu z ogromną garderobą. Na tym poziomie jest również wyjście na taras, który posiada ciągłą ekspozycję na słońce od strony salonu i balkon z garderoby od strony zachodu.
Poddasze to duży pokój oraz dwa mniejsze, do tego druga łazienka z prysznicem. Z korytarza można wejść przez opuszczane schody na strych.
Standard wykończenia jest bardzo wysoki co widać na zdjęciach, dodatkowo zainwestowano w wiele dodatkowych systemów:
instalację pod klimatyzację, ROLETY na każdym z okien, również dachowych, pełną aranżację strychu (strych jest wysoki!), pełna automatyka oświetlenia, rolet i sterowanie piecem z poziomu aplikacji w telefonie.

Wraz z mieszkaniem w księdze wieczystej wpisywany jest udział w działce. Nieruchomość posiada pełne ubezpieczenie na rok.

Proszę o kontakt tylko w przypadku poważnych ofert. Na każde pytanie chętnie odpowiem.

  • Matysówka, gmina Tyczyn, powiat rzeszowski
  • Na sprzedaż segmentowiec o powierzchni 113 m²
  • Budynek w stanie wysoki standard
  • Balkon
  • Media: woda, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Matysówka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.