Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego Szczecin Gumieńce

Lokal Szczecin Gumieńce, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Szczecin Gumieńce ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego

3 500
175 zł/m²
20
Szczecin Gumieńce, Eugeniusza Kwiatkowskiego - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Wynajmę lokal pod salon optyczny 20 m² - Nowa Cukrownia, Szczecin Gumieńce.

Salon sprzedażowy umeblowany, pomieszczenie socjalne, łazienka.

Dodatkowe wyposażenie lokalu: klimatyzacja, kurtyna powietrzna, monitoring (kamera + alarm), internet, podświetlany kaseton reklamowy nad wejściem.

Bezpośrednio obok lokalu znajduje się prężnie rozwijające się centrum okulistyczne, co dodatkowo podnosi prestiż salonu i zapewnia współpracę. Lokal w ciągu usługowym.
Pod lokalem darmowe miejsca parkingowe.

Całkowity koszt najmu: 3500 zł.
Cena obejmuje czynsz oraz media - wodę, kanalizację, prąd, ogrzewanie, internet, monitoring, alarm.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację lokalu.

  • ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Szczecin Gumieńce  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 20 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu