Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Szkolna 17 Lesznowola

NOWA OFERTA
Lokal Lesznowola, ul. Szkolna. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Lesznowola ul. Szkolna 17

6 480
120 zł/m²
54
Lesznowola, Szkolna 17 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Wynajmę lokal usługowy o powierzchni 54 m² w doskonałej lokalizacji w Lesznowoli.

Czynsz najmu: 6 480 PLN netto + VAT (23%).
Media płatne dodatkowo według zużycia: woda, ścieki, prąd, internet.

- Lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły - gwarantowany stały ruch klientów przez cały rok szkolny.
- Świetna ekspozycja i widoczność lokalu od ulicy.
- Duże okna witrynowe zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrza.
- Miejsca parkingowe dla klientów w pobliżu.
- Możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni.
- Liczne osiedla mieszkaniowe w okolicy zapewniające stały napływ klientów.
- Lesznowola to jedna z najdynamiczniej rozwijających się gmin w Polsce - stale rosnąca liczba mieszkańców to gwarancja stabilnego popytu na usługi.

Lokal idealnie nada się na prowadzenie różnorodnej działalności. Będzie to doskonała przestrzeń na:

- piekarnię / cukiernię / kawiarnię
- salon fryzjerski / barbershop / salon beauty
- studio jogi / fitness
- gabinet stomatologiczny / fizjoterapeutyczny / masażu
- korepetycje / centrum edukacyjne
- pracownię artystyczną / plastyczną dla dzieci
- sklep zoologiczny / gabinet weterynaryjny
- pracownię krawiecką / sklep odzieżowy
- biuro / kancelarię / punkt obsługi klienta

Inne usługi - masz pomysł na biznes? Skontaktuj się z nami!

Lokalizacja przy szkole to wyjątkowy atut - codzienny ruch rodziców, uczniów i pracowników szkoły to naturalna baza klientów dla wielu branż.

W okolicy znajdują się:

- szkoła - bezpośrednie sąsiedztwo
- przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu
- rozwinięta infrastruktura mieszkaniowa

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na obejrzenie lokalu i dowiedzieć się więcej.