Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Leszno pl. Jana Metziga
2 460 zł
67 zł/m²
36 m²
Leszno, pl. Jana Metziga
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Leszno, Plac Metziga.
Do wynajęcia lokal o pow. 36,93 m2 na biuro, usługi, gabinet itp.
Lokal na parterze w świeżo odrestaurowanej kamienicy, z układem idealnie nadającym się na biuro/gabinet z poczekalnią i recepcją.
Do wynajęcia od 01-06-2026.
Cena wynajmu: 2000 zł netto miesięcznie, płatne z góry. Brak kaucji.
Dodatkowe opłaty: prąd, woda, internet.
Zapraszam na prezentację.
-
pl. Jana Metziga, Leszno
-
Do wynajęcia lokal o powierzchni 36,93 m²
-
Dostępne do wynajęcia od 2026-06-01
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj