Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Częstochowska 1 Konopiska

Lokal Konopiska, ul. Częstochowska. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Konopiska ul. Częstochowska 1

2 000
50 zł/m²
40
Konopiska, Częstochowska 1 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Konopiskach przy ul. Częstochowskiej 1 (lokal nr 3), po sklepie monopolowym „Shot”.

Do wynajęcia od października 2025 atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 40 m², położony w doskonałej lokalizacji – w centrum Konopisk, w centrum handlowym „Konopiska Centrum”.
Usytuowanie lokalu zapewnia bardzo dobrą widoczność i stały przepływ klientów, którzy odwiedzają sąsiednie sklepy i punkty usługowe.

Lokal jest w pełni przygotowany do prowadzenia działalności handlowej lub usługowej.
Na wyposażeniu:
- klimatyzacja z funkcją grzania,
- alarm z funkcją napadową,
- monitoring wewnętrzny i zewnętrzny,
- zaplecze sanitarne wraz z WC
- duża witryna wystawowa,
- kaseton reklamowy nad wejściem z podświetleniem,
- programowalna reklama LED (ok. 2 m, sterowana z komputera przez Wi-Fi).

Lokal znajduje się w rzędzie lokali pomiędzy piekarnią „Jędryka” a biurem ubezpieczeń „Maxima Trade”, co dodatkowo zwiększa jego widoczność i generuje stały ruch potencjalnych klientów.

Przed lokalem dostępne są miejsca parkingowe dla klientów.
Lokal posiada osobne liczniki prądu i wody – najemca podpisuje umowy bezpośrednio z dostawcami i rozlicza się według zużycia.

Cena: 2000 zł netto/miesiąc

Dodatkowo istnieje możliwość kontynuacji działalności spożywczo-monopolowej z pełnym zapleczem i wsparciem know-how.

Lokal po sklepie monopolowym „Shot” jest w pełni przystosowany do dalszego prowadzenia sklepu spożywczo-monopolowego 24h oraz kolektury Lotto.
Na wyposażeniu znajdują się regały, lady, szklane witryny, szyldy reklamowe, profesjonalny monitoring, alarm z funkcją napadową oraz reklama LED sterowana z komputera (Wi-Fi).

Dla osób zainteresowanych kontynuowaniem tego typu działalności istnieje możliwość szkolenia i przekazania know-how od poprzedniego właściciela, obejmującego:
- najlepiej sprzedające się produkty,
- orientacyjne obroty i poziom inwestycji w towar,
- praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia sklepu całodobowego z alkoholem.

Idealna propozycja dla osób z doświadczeniem w branży, które chcą rozpocząć lub rozwinąć działalność w sprawdzonej i dochodowej lokalizacji.

  • ul. Częstochowska 1, Konopiska, powiat częstochowski  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m²  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu

Podobne nieruchomości komercyjne na wynajem

2
Lokal Konopiska

2 000

50

Odstąpię lokal gastronomiczny - pizzeria w pełni przystosowana. Konopiska, centrum - świetna lokalizacja. Metraż lokalu: około 50 m². Odstąpię działający lokal gastronomiczny w centrum Konopisk, obecnie funkcjonujący jako pizzeria z włoską pizzą i burgerami z wołowiny. Obecna opinia na Google 4,8 p...

Zobacz ogłoszenie