Jeziorany
ul. Głowackiego
lokal do wynajęcia Bez pośrednika

Lokal Jeziorany, ul. Głowackiego
Cena (miesiąc)
1 500
Powierzchnia
99
Czynsz (dodatkowo)
-
Jeziorany · 1 500 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Lokal Jeziorany, ul. Głowackiego. Zdjęcie 1
Lokal Jeziorany, ul. Głowackiego. Zdjęcie 1

Bez pośrednika

Szukałeś dużego lokalu na wynajem? Ten 99 m² lokal na parterze w bloku z 1987 roku spełni Twoje oczekiwania.
Lokal posiada wielkie witryny sklepowe, dostęp do mediów i centralne ogrzewanie. Na miejscu znajdziesz parking oraz asfaltowy dojazd.
Lokal jest przeznaczony na usługi, biuro lub handel. Wnętrze jest jasne, z białymi ścianami i dużymi oknami. Podłoga wyłożona jest ceramicznymi płytkami.
Lokal znajduje się w centrum miasta, blisko punktów usługowych, sklepów i komunikacji miejskiej.
W pobliżu są: muzea, teatry, restauracje, banki, apteki i sklepy spożywcze. Dobre połączenia autobusowe ułatwią dojazd.
Zainteresowany? Zadzwoń i umów się na obejrzenie tej atrakcyjnej nieruchomości już dziś!

  • ul. Głowackiego, Jeziorany, powiat olsztyński
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 99 m²
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.