Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Gorzów Wielkopolski Śródmieście
1 700 zł
153 zł/m²
11 m²
Gorzów Wielkopolski Śródmieście
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Oferuję lokal usługowy na wynajem w centrum miasta. Powierzchnia jest świeżo wyremontowana i wykończona w wysokim standardzie.
Do dyspozycji recepcja, poczekalnia dla klientów, łazienka, ekspres do kawy, klimatyzacja.
Kwota 1700 zł z opłatami.
Zapraszam do kontaktu.
-
Gorzów Wielkopolski Śródmieście
-
Do wynajęcia lokal o powierzchni 11,10 m²
-
Dostępne do wynajęcia od zaraz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia Gorzów Wielkopolski -
Nieruchomości komercyjne do
wynajęcia Gorzów Wielkopolski Śródmieście -