Ogłoszenie wstrzymane

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników
ul. Frycza Modrzewskiego 1 Brzeziny

Lokal Brzeziny, ul. Frycza Modrzewskiego. Zdjęcie 1

Nieruchomość komercyjna do wynajęcia bez pośredników Brzeziny ul. Frycza Modrzewskiego 1

8 500
50 zł/m²
170
Brzeziny, Frycza Modrzewskiego 1 - lokalizacja dokładna
Bezpośrednio od właściciela

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu lokali użytkowych o pow. od 40-170 m², znajdujących się w atrakcyjnie położonym obiekcie handlowym w Brzezinach przy ul. Modrzewskiego 1.

W pawilonie funkcjonuje: Apteka, Żabka oraz Kebab. Do dyspozycji klientów pozostaje również paczkomat i parking.

Do lokalu doprowadzone są wszystkie media.

Charakterystyka:

Nieruchomość położona jest w mieście Brzeziny. Prezentowany pawilon handlowy usytuowany jest przy ulicy Modrzewskiego, którą cechuje duże natężenie ruchu samochodowego oraz ruchu pieszych. Jest to handlowe serce miasta.

Dodatkowym atutem przedstawionej nieruchomości jest fakt, iż pawilon handlowy znajduje się w centrum zakupowym miasta, gęsto zaludnionym, z liczną zabudową mieszkaniową. W pobliżu położone jest targowisko dla całej gminy oraz dwa dyskonty spożywcze: Biedronka oraz Delikatesy Centrum.

Zachęcamy do kontaktu.

  • ul. Frycza Modrzewskiego 1, Brzeziny, powiat brzeziński  
  • Do wynajęcia lokal o powierzchni 170 m²  
  • Dostępne do wynajęcia od zaraz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu