Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Krosno
ul. Stefana Okrzei
działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
15 000
Powierzchnia
270
Cena za m²
56
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam ogródek działkowy mieszczący się na terenie ogródków działkowych ,,Słoneczny" przy ulicy Okrzei w Krośnie.
Powierzchnia 270m2 w tym domek z zadaszoną werandą oraz podziemną piwnicą idealną do przechowywania przetworów o powierzchni ok 16m2 . Na działce bardzo dużo zieleni w tym drzewa i krzewy owocowe: grusza, jabłonie, czereśnia, wiśnia, leszczyna, winogrono białe oraz ciemne, borówki amerykańskie, porzeczki czarne i czerwone, agrest. Wszystkie drzewa oraz krzewy owocują co roku dając mnóstwo zdrowych i pysznych smakołyków. Ponadto kilka krzewów ozdobnych oraz kwiaty.
Świetne miejsce do odpoczynku, oraz rodzinnego relaksu nieopodal centrum miasta. Cisza, spokój, bardzo życzliwi działkowcy, zawsze służący dobrą radą i pomocą. Cena do uzgodnienia!!! Zobacz mniej

  • ul. Stefana Okrzei, Krosno
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 270 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Krosno, Stefana Okrzei Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.