Maksymilianów Pod Lasem
28C
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
2 999 999
Powierzchnia
2000
Cena za m²
1500
Ogłoszenie
Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 1 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 2 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 3 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 4 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 5 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 6 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 7 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 8 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 9 Lokal Maksymilianów Pod Lasem. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Mam do sprzedania budynek mieszkalno- usługowy.Znajduja się w nim dwie sale bankietowe do 200 osób wraz z wyposażeniem,5 pokoi gościnnych z łazienkami,5 pokoi do zaaranżowania.

Budynek posiada mieszkanie o powierzchni 150m,kuchnia,łazienka,3 sypialnie.Na zewnątrz parking z utwardzoną powierzchnią (kostka brukowa).

Lokal znajduję się na trasie Ostrowiec Bałtów w miejscowości Maksymilianow w bardzo przyjemnej i malowniczej okolicy blisko lasu

  • 28C, Maksymilianów Pod Lasem, gmina Bałtów, powiat ostrowiecki
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 2000 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Maksymilianów Pod Lasem Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.