Ćmielów

lokal na sprzedaż

Cena
580 000
Powierzchnia
219
Cena za m²
2648
Ogłoszenie
Lokal Ćmielów. Zdjęcie 1 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 2 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 3 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 4 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 5 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 6 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 7 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 8 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 9 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 10 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 11 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 12 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 13 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 14 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 15 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 16 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 17 Lokal Ćmielów. Zdjęcie 18
Lista zdjęć

Agencja Home Serwis Ostrowiec Św. prezentuje do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni 219 m2 na działce o powierzchni 149 m2. Budynek zlokalizowany jest w centrum Ćmielowa, przy głównej, ruchliwej ulicy miasta. Na parterze budynku do tej pory prosperuje apteka z salą główną i pomieszczeniami spełniającymi wymogi zgodne z funkcjonowaniem apteki, pierwsze piętro i poddasze zostało zaprojektowane na gabinety lekarskie, m.in stomatologiczny lub ginekologiczny, z poczekalniami i łazienkami. Obecnie piętra te są zaadoptowane na użytek mieszkalny właściciela. Do budynku prowadzą trzy osobne wejścia. Klatka schodowa ma odpowiednią szerokość, spełnia wymogi BHP pod użytek publiczny.
Wysokość pomieszczeń to 3 m.

Ścianki działowe w budynku pozwalają na dowolną zmianę rozkładu pomieszczeń. Dla inwestorów, budynek może stanowić dobry kąsek aby zainwestować w lokal gastronomiczny, a 2 piętra wykorzystać na pokoje gościnne z łazienkami. Okna PCV, na podłogach wszystkich pomieszczeń terakota, na ścianach gładzie, w lokalu apteki rolety antywłamaniowe. Budynek ocieplony i otynkowany, dach kryty blachą trapezową. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, ogrzewanie gazowe. cena 580.000zł do negocjacji.
Istnieje możliwość wynajmu budynku, przy wynajmie parteru i połowy 1 piętra koszt najmu 3000 zł ,a przy wynajmie całego budynku koszt do uzgodnienia z właścicielem .
Do współpracy zaprasza Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski z prawdziwą licencją pośrednika nieruchomości ministerstwa nr 18756.
Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i wiedza związana z rynkiem nieruchomości w woj. świętokrzyskim oraz całej Polsce. Dla nas jest oczywiste to, że pomagamy naszym klientom na każdym etapie sprzedaży aż do spisania aktu notarialnego sprzedaży.
Także to, że pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, prostujemy skomplikowane zawirowania prawne związane z własnością.
Bez kosztownej wyceny rzeczoznawcy pomagamy w wycenie rynkowej nieruchomości i jesteśmy w stanie sprzedać każdą nieruchomość w realnej cenie rynkowej.
Zapraszamy do współpracy bez ryzyka z Państwa strony, współpraca z klientami nie jest obarczona żadnym ryzykiem i żadnymi dodatkowymi kosztami.
ZAPRASZAMY.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: HOMEserwis (licencja nr: 18756)

  • Ćmielów, powiat ostrowiecki
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 219 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ćmielów Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.