Lubiatów

hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
251
Cena za m²
1390
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Lubiatów. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Lubiatów. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Lubiatów. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Lubiatów. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Lubiatów. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Lubiatów. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Lubiatów. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Lubiatów. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem byłej szkoły adaptowanym na cele hotelowe. Budynek parterowy, bez podpiwniczenia z poddaszem użytkowym wzniesiony na początku ubiegłego wieku w technologii tradycyjnej jako obiekt oświatowy z częścią mieszkalną dla nauczycieli. Działka ogrodzona parkanem drewnianym na słupkach betonowych, porośnięta drzewami ozdobnymi oraz wyposażona w elementy małej infrastruktury.
Na parterze zlokalizowane są dwa pokoje czteroosobowe oraz jeden pokój trzyosobowy tj. razem jedenaście miejsc noclegowych oraz wspólna łazienka z dwoma natryskami, umywalkami i dwiema toaletami. Ponadto na parterze zlokalizowana jest sala konferencyjna na około 35 osób. Na poddaszu zlokalizowane są dwa pokoje trzyosobowe, dwa pokoje dwuosobowe oraz jeden pokój jednoosobowy, tj. razem jedenaście miejsc noclegowych a także sala TV i łazienka wyposażona w natrysk, umywalkę i osobne wc.
Stan techniczny budynku jest dobry, dokonywane są bieżące naprawy.

  • Lubiatów, gmina Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki
  • Hotel/pensjonat o powierzchni 251,85 m² na działce o powierzchni 1025 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lubiatów Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.