Jędrzejów
ul. Władysława Stanisława Reymonta 5a
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
65 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
1300
Ogłoszenie
Lokal Jędrzejów, ul. Władysława Stanisława Reymonta 5a. Zdjęcie 1 Lokal Jędrzejów, ul. Władysława Stanisława Reymonta 5a. Zdjęcie 2 Lokal Jędrzejów, ul. Władysława Stanisława Reymonta 5a. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam lokal w ważnym dla miasta punkcie tj. przy dworcu PKP. Miejsce będzie dość dobrze skomunikowane z "resztą świata", gdyż właśnie powstało obok nowe centrum komunikacji autobusowej. Posiada potencjał pod jakiś fast food, fryzjera, kwiaciarnię aptekę, ubezpieczenia i co komu wyobraźnia podpowiada; (podróżni, młodzież szkolna, liczni klienci pobliskiej Biedronki to spora grupa, do której można skierować ofertę). Do budynku jest łatwy dojazd samochodem "pod drzwi" jak i dostępny parking. Od wielu lat działał tu i działa dalej sklep spożywczy oraz agencja pocztowa. Budynek drewniany plus 10 cm styropianu, dwa wejścia (obecnie jedno nieużywane), drzwi i okna plastikowe, klimatyzacja, woda z sieci. Wewnątrz pomieszczenie wykończone panelami plastikowymi w bieli i płytkami gresowymi ( z wyjątkiem zaplecza). Nieruchomość położona na terenie kolejowym.
Polecam osobom zdecydowanym z wizją i glową pełną pomysłów.
Cena za wysoka? Spróbujmy się dogadać, jestem otwarty na propozycje. Kontakt wyłącznie telefoniczny

  • ul. Władysława Stanisława Reymonta 5a, Jędrzejów, powiat jędrzejowski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 50 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Jędrzejów, Władysława Stanisława Reymonta 5a Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.