Jędrzejów
ul. Władysława Stanisława Reymonta
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
65 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
1300
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Jędrzejów, ul. Władysława Stanisława Reymonta. Zdjęcie 1 Lokal Jędrzejów, ul. Władysława Stanisława Reymonta. Zdjęcie 2 Lokal Jędrzejów, ul. Władysława Stanisława Reymonta. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam lokal w ważnym dla miasta punkcie tj. przy dworcu PKP. Miejsce będzie dość dobrze skomunikowane z "resztą świata", gdyż właśnie powstało obok nowe centrum komunikacji autobusowej. Posiada potencjał pod jakiś fast food, czy jakiekolwiek usługi (podróżni, młodzież szkolna, liczni klienci pobliskiej Biedronki to spora grupa, do której można skierować ofertę). Do budynku jest łatwy dojazd "pod drzwi" jak i dostępny parking. Od wielu lat działał tu i działa dalej sklep spożywczy oraz . agencja pocztowa. Budynek drewniany plus 10 cm styropianu, dwa wejścia (obecnie jedno nieużywane), drzwi i okna plastikowe, klimatyzacja, woda z sieci. Wewnątrz pomieszczenie wykończone panelami plastikowymi w bieli i płytkami gresowymi (oprócz zaplecza). Nieruchomość położona na terenie kolejowym.

  • ul. Władysława Stanisława Reymonta, Jędrzejów, powiat jędrzejowski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 50 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Jędrzejów, Władysława Stanisława Reymonta Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.