Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Piaseczno
ul. Julianowska
działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
49 000
Powierzchnia
400
Cena za m²
123
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam atrakcyjną działkę ROD w Piasecznie (mazowieckie) przy ul. Julianowskiej róg Geodetów.

Działka ok. 400 m2, na planie niemal kwadratu, w pełni zagospodarowana, nie wymagająca dodatkowych inwestycji. Dostępny prąd i woda.

Domek drewniany z ogrzewaniem, meblami i wyposażeniem, budynek gospodarczy z dołączoną toaletą, szopka idealna do uprawy boczniaków lub pieczarek, dyskretnie ukryty duży, praktyczny kompostownik.

Bardzo atrakcyjne i liczne nasadzenia owocowe i ozdobne (m.in. 3 duże jabłonie, w tym antonówka) zapewniające owoce i kwiaty cały sezon. Wydzielona grządka warzywna pod bieżące uprawy. Oddzielone, dyskretne miejsce na leżakowanie lub imprezę z grillem. Spory trawnik - także pod ewentualny plac zabaw lub basen ogrodowy.

W cenie:

- zestaw elektrycznych lub akumulatorowych urządzeń w idealnym stanie (część jeszcze na gwarancji) oraz ręcznych narzędzi ogrodniczych - wystarczający do wykonania dowolnych prac na działce.

- meble ogrodowe oraz fabrycznie nowy namiot typu altanka (9m2) - w kilka minut można mieć zadaszenie, pod którym zmieści się stolik i kilka osób

- wędzarnia typu Thermowind (elektryczna grzałka z termostatem + generator dymu) z zapasem zrębków wędzarniczych - bardzo prosta w obsłudze - do robienia domowych wędlin.

  • ul. Julianowska, Piaseczno, powiat piaseczyński
  • Działka rekreacyjna o powierzchni 400 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Piaseczno, Julianowska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.