Białogard
ul. 1 Maja
działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
2 500 000
Powierzchnia
32600
Cena za m²
77
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Białogard, ul. 1 Maja. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Białogard, ul. 1 Maja. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Białogard, ul. 1 Maja. Zdjęcie 3 Działka inwestycyjna Białogard, ul. 1 Maja. Zdjęcie 4 Działka inwestycyjna Białogard, ul. 1 Maja. Zdjęcie 5 Działka inwestycyjna Białogard, ul. 1 Maja. Zdjęcie 6 Działka inwestycyjna Białogard, ul. 1 Maja. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Teren działki gruntu nr. 32 w obrębie ewidencyjnym 002 znajduje się w podstrefie funkcjonalno - przestrzennej N 7 i oznaczony jest symbolem
1 P - teren obiektów produkcyjnych , składów i magazynów 
U - teren zabudowy usługowej  i mają do tej nieruchomości zastosowane wyżej wymienione ustalenia planu z miejscowego zagospodarowania przestrzennego Miasta Białogard. Przyłącze wody i prądu ok 50 m , zaś do gazu ok 100 m  . Teren działki jest na ul. 1 Maja  przy  drodze 166 Koszalin-Kołobrzeg  bardzo ruchliwa trasa .

  • ul. 1 Maja, Białogard, powiat białogardzki
  • Działka inwestycyjna o powierzchni 32600 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Białogard, 1 Maja Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.