Rawałowice

działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
135 000
Powierzchnia
2650
Cena za m²
51
Ogłoszenie
Działka budowlana Rawałowice. Zdjęcie 1 Działka budowlana Rawałowice. Zdjęcie 2 Działka budowlana Rawałowice. Zdjęcie 3 Działka budowlana Rawałowice. Zdjęcie 4 Działka budowlana Rawałowice. Zdjęcie 5 Działka budowlana Rawałowice. Zdjęcie 6 Działka budowlana Rawałowice. Zdjęcie 7 Działka budowlana Rawałowice. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż ładna inwestycyjna działka w Rawałowicach, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Cena 135 tys. zł do negocjacji. Działka ma powierzchnię 0,2650 ha, przylega do dróg gminnych z dwóch stron. Widok na zieleń i las. Działka w bliskiej odległości od istniejącej zabudowy, druga od działki zabudowanej. Działka nadaje się do zabudowy zagrodowej. Zgodnie z informacją ze Starostwa aby spełnić warunki do budowy domu musisz mieć 1 hektar przeliczeniowy użytków rolnych (w zależności od klasy gruntu powierzchnia fizyczna będzie mniejsza), może to być na podstawie umowy dzierżawy i nie musi być z terenów gminny. W przyszłości po przekształceniu na cele mieszkalne działka będzie warta dwukrotnie więcej, a więc super inwestycja kapitału w obecnych niepewnych czasach. Dodatkowo po wybudowaniu domu możliwość podziału na dwie mniejsze działki. Dla działki wykonano ustalenie granic przez geodetę oraz mapę do celów projektowych. t.

  • Rawałowice, gmina Kocmyrzów-Luborzyca, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2650 m².
  • Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
  • Numer ewidencyjny działki: 22
  • Długość: 150 m, szerokość: 18 m
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: inne
  • Media: woda nieprzyłączona, brak kanalizacji, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Rawałowice Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.