Grzybowo

działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
1 500 000
Powierzchnia
7632
Cena za m²
197
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Grzybowo. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Grzybowo. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Grzybowo. Zdjęcie 3 Działka inwestycyjna Grzybowo. Zdjęcie 4 Działka inwestycyjna Grzybowo. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Teren inwestycyjny o powierzchni 7.632 m2 położony w Grzybowie, zaledwie ok. 800 m od morza. W okolicy usługi turystyczne, hotele, ośrodki turystyczne. Dojście do morza deptakiem prowadzącym wprost do zejścia na plażę. Nieruchomość położona narożnie, u zbiegu ulicy Kołobrzeskiej i Zachodniej, w regularnym kształcie zbliżonym do kwadratu. Sprzedawana nieruchomość składa się z trzech działek o numerach 54/27, 54/29 oraz 54/30.  Działka gruntu nr 54/27 w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 3965 m2, działka gruntu nr 54/30 w kształcie prostokątnym o płaskim terenie i pow. 2000 m2, działka gruntu nr 54/29 w kształcie prostokąta o płaskim terenie i pow. 1667 m2, Działki są nieogrodzone i niezabudowane.
Na terenie z przedmiotową nieruchomością obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania  przestrzennego  przyjęty Uchwałą Nr XXXVIII/215/2006 Rady Gminy Kołobrzeg z 08.08.2006 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miejscowości Grzybowo. Obszar na którym znajduje się przedmiotowa nieruchomość oznaczony jako B43S, U o powierzchni 2,3764 ha jest opisany w przeznaczeniu podstawowym jako tereny obiektów magazynowych, układów. W przeznaczeniu uzupełniającym - usługi wielofunkcyjne: rzemiosła, handlu towarami z wykluczeniem spożywczych, mieszkanie właściciela. W najbliższym czasie (marzec-kwiecień 2021 roku) ma nastąpić wyłożenie projektu zmian planu zagospodarowania przestrzennego dla tej nieruchomości.
Przedmiotowa nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest na samym wschodnim krańcu Grzybowa od strony miasta Kołobrzeg. Wjazd na nieruchomość jest możliwy od ul. Kołobrzeskiej oraz od ul. Zachodniej, na której kończy się obszar administracyjny miasta. Żadna z bezpośrednio sąsiadujących działek nie jest jeszcze zabudowana, działki zabudowane budownictwem jednorodzinnym i pensjonatowym są położone około 150 m na północ na terenie, który w miejscowym planie przewiduje taką zabudowę. W ciągu ul. Zachodniej są dostępne wszystkie podstawowe media takie jak; energia elektryczna, wodociąg, kanalizacja sanitarna, sieć gazowa.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, podana cena może ulec zmianie. Preferowane osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

  • Grzybowo, gmina Kołobrzeg, powiat kołobrzeski
  • Działka inwestycyjna o powierzchni 7632 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Grzybowo Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.