Osiecznica

lokal na sprzedaż

Cena
599 000
Powierzchnia
300
Cena za m²
1997
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Osiecznica. Zdjęcie 1 Lokal Osiecznica. Zdjęcie 2 Lokal Osiecznica. Zdjęcie 3 Lokal Osiecznica. Zdjęcie 4 Lokal Osiecznica. Zdjęcie 5 Lokal Osiecznica. Zdjęcie 6 Lokal Osiecznica. Zdjęcie 7 Lokal Osiecznica. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Na sprzedaż proponuję bardzo atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy w samym centrum Borów Dolnośląskich w ścisłym centrum miejscowości Osiecznica. Budynek znajduje się w najlepszej możliwej lokalizacji, w ścisłym centrum miejscowości, dokładnie naprzeciwko Urzędu Gminy, przy samym przystanku autobusowym, gdzie zatrzymują się autobusy i busy przyjeżdżające ze wszystkich sąsiednich miejscowości.
Należy też wspomnieć, że obok przebiega droga wojewódzka o dużym natężeniu ruchu. Powoduje to, że jest to idealne miejsce na każdy biznes.
Prezentowany budynek posiada 3 kondygnacje i powierzchnię 300 metrów kw.
Na górnej kondygnacji znajduje się 4-pokojowe mieszkanie, które w chwili obecnej jest wynajęte. Na parterze znajdują się trzy lokale usługowe. W jednym z nich znajduje się placówka Agencji płatniczej MONETIA, w drugim biuro pośrednictwa ubezpieczeń firmy RCU, w trzecim zaś znajduje się osobny lokal użytkowy z samodzielnym wejściem przeznaczony na wynajem na zakład fryzjerski lub inną działalność. Na trzeciej kondygnacji znajduje się lokal użytkowy, w którym działa obecnie gabinet logopedyczny, oraz inne pomieszczenia gospodarcze. Łącznie na chwilę obecną wynajęte są w budynku 4 lokale i jeden jest wolny z przeznaczeniem do wynajęcia i czerpania kolejnych dochodów.
Budynek został wybudowany w 2008 roku, ogrzewany jest piecem na ekogroszek z podajnikiem ślimakowym i znajduje się na działce budowlanej podzielonej na trzy części o łącznej powierzchni niespełna 14 arów. Za budynkiem znajduje się duży garaż dwustanowiskowy z bramą otwieraną na pilota, grill betonowy, domek dla dzieci i liczne nasadzenia. Całość posesji jest ogrodzona płotem, a wjazd na posesję odbywa się za pośrednictwem kutej bramy również sterowanej pilotem. Posesja tylko z przodu sąsiaduje z drogą, z reszty stron sąsiaduje z lasem, co powoduje, że mimo usytuowania w ścisłym centrum, za domem można cieszyć się spokojem i ciszą po trudach dnia codziennego. Ewentualny nabywca może przejąć jedną z działalności prowadzoną przez właściciela i generować od pierwszego dnia dodatkowe dochody. Budynek ten to bardzo dobra okazja dla inwestora, gdyż duża część powierzchni od wielu lat jest wynajęta i na codzień generuje stałe dochody. Cena podlega negocjacji. Rozważę każdą rozsądną ofertę, dopuszczam również możliwość zamiany na mieszkanie w Bolesławcu lub innym okolicznym mieście z dopłatą. Odpowiedzi na wszelkie możliwe pytania bardzo chętnie udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

  • Osiecznica, powiat bolesławiecki
  • Lokal o powierzchni 300 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Osiecznica Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.