Jaśkowice Łopata
ul. Miodowa
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
199 000
Powierzchnia
3100
Cena za m²
64
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Jaśkowice Łopata, ul. Miodowa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Jaśkowice Łopata, ul. Miodowa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Jaśkowice Łopata, ul. Miodowa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Jaśkowice Łopata, ul. Miodowa. Zdjęcie 4 Działka budowlana Jaśkowice Łopata, ul. Miodowa. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 31 ar w miejscowości Jaśkowice (g. Skawina) w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji. Okolice działki to zabudowa jednorodzinna, niezbyt "gęsta", w ładnej okolicy. Działka znajduje się przy asfaltowej drodze gminnej (ul. Miodowa), około 70 metrów od drogi krajowej E44. W przyszłości działka zyska dojazd z drugiej strony co zwiększy jej atrakcyjność. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego znajduje się w całości w terenach MU - mieszkalno usługowe. Media w odległości około 50 metrów, wydane były warunki przyłączy. Działka ma nieregularny kształt i ukształtowanie terenu- co pozwala na ewentualną zabudowę domem jednorodzinnymi na delikatnym wzgórzu co gwarantuje piękne widoki. Ekspozycja wschodnia. W miejscowości znajduje się sklep, szkoła, przedszkole , piekarnia i plac zabaw. Dobry dojazd do Krakowa dzięki obwodnicy Skawiny, oraz do samej Skawiny i Wadowic.

Działka pod jeden dom lub jako opcja inwestycyjna z możliwością zabudowy kilkoma domkami bliźniaczymi (poglądowe rzuty mapy w zdjęciach).

Jeden właściciel,czysta hipoteka, stan prawny nieruchomości bez jakichkolwiek niejasności.

Cena do rozsądnej negocjacji.

Polecam!

  • ul. Miodowa, Jaśkowice Łopata, gmina Skawina, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3100 m².
  • Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
  • Numer ewidencyjny działki: 821
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda nieprzyłączona, gaz nieprzyłączony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Jaśkowice Łopata, Miodowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.