Krągi

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
220 000
Powierzchnia
100
Cena za m²
2200
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Krągi. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie w Krągach na pierwszym piętrze w domu czterorodzinnym , bez czynszowe, 4 pokojowe, 100 m2 + 20 m2 bardzo słonecznego tarasu. Do mieszkania przynależy duża działka 1000m2, dwie piwnice oraz połowa strychu do własnej aranżacji ( można tu zrobić dodatkowe dwa małe pokoje z łazienką). Dach postawiony na nowo. W kuchni zostają meble oraz szafa w sypialni. Garaż 60 m2, w którym znajduje się toaleta, pralnia oraz prywatne wejście do mieszkania. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi. Cisza i spokój. Bardzo dobry dojazd do Bornego Sulinowa 3 km, przystanek blisko budynku. Cena do negocjacji.

Więcej informacji udzielę telefonicznie. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Od poniedziałku do piątku po godz. 15.00

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 100 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Krągi
  • Taras, piwnica, garaż/miejsce parkingowe
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Krągi Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.