Wilgoszcza

działka rolno-budowlana na sprzedaż

Cena
330 000
Powierzchnia
49900
Cena za m²
7
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 6 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 7 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 8 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 9 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 10 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 11 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 12 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 13 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 14 Działka rolno-budowlana Wilgoszcza. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Gospodarstwo rolne na sprzedaż położone w miejscowości Wilgoszcza gmina Irzadze. Cały teren składający sie z 4 dużych działek rolnych w tym jedna zabudowana budynkiem mieszkalnym do rozbiórki i budynkami gospodarczymi typu stodoła, zagroda.
Działka zabudowana ma powierzchnię 3,33ha, pozostałe działki w obrębie sołectwa o powierzchni 53a, 36a i 77a. Działki według klas użytków to klasa RIIIa, RIIIb, RIVa, RV i łąki klasy III, V i VI.
W budynku mieszkalnym podłączony prąd cały czas aktywny, na działce woda miejska i ze studni.
Miejscowość nie jest objeta planem zagospodarowania, jest studium uwarunkowań, gdzie część działki ok 40a przeznaczona jest pod zabudowę siedliskową
Cena całości  jest możliwość zakupu poszczególnych nieruchomości osobno
zapraszam

  • Wilgoszcza, gmina Irządze, powiat zawierciański
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 49900 m² (4.99 ha).
  • Długość: 40 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wilgoszcza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.