Sudół

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
440 000
Powierzchnia
270
Cena za m²
1630
Pow. działki
820
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2005
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 6 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 7 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 8 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 9 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 10 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 11 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 12 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 13 dom wolnostojący, 4 pokoje Sudół. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Nieruchomość znajduję się w miejscowość Sudół w woj. Świętokrzyskim obok trasy Jędrzejów – Katowice w atrakcyjnej lokalizacji . Miejscowość położona między wzgórzem, a lasem zwanym „Gaj”, z terenem licznych domów jednorodzinnych. W odległości 2 km znajduje się klasztor Cystersów, 300m od sklepu spożywczego . Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży, położona jest na działce o pow. 820 m2 . Na działce usytuowany jest budynek mieszkalny, wolnostojący, wybudowany w latach 90-tych, natomiast w 2005 r. został zamieszkały. Dodatkowo docieplony 2 ściany styropianem i pokryto drewnem modrzewiowym. Budynek 3-kondygnacyjny, z piwnicą o pow. zabudowy 270 m2 i powierzchni mieszkalnej 200 m2 oraz części przeznaczonej na działalność gospodarczą ( była tam stolarnia), (parter + piętro + poddasze), konstrukcji murowanej parter z pustaków, reszta domu z cegły wypalanej Max + cegły wapiennej+ 7 cm styropianu o grubości ścian nośnych 42 cm, wszystkie 2 stropy w systemie Teriva. Strop poddasza drewniany ocieplony wełna mineralną. Wyposażony jest w instalacje: elektryczną oświetleniową i siły, wodociągową z wodociągu miejskiego, kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania na opał stały z własnej kotłowni. W przedmiotowym budynku znajduje się: 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, 3 wc, dwa duże tarasy. W części niskiego parteru jest pomieszczenie gospodarcze i kotłownia, wc i 2 pomieszczenia przeznaczone na działalność gospodarczą. . Na przedmiotowej działce znajduje się również murowany garaż przylegający do budynku mieszkalnego o pow. zabudowy 20 m2 , murowany ze stropem w systemie Teriva. Działka jest ogrodzona trwale elementami metalowymi. Część ogrodzenia od ulicy to słupki murowane z kamienia i przęsła z wąskich desek.

  • Sudół, gmina Jędrzejów, powiat jędrzejowski
  • Dom wolnostojący o powierzchni 270 m², 4 pokoje, wybudowany w 2005 roku
  • Działka 820 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z osobną kuchnią
  • Taras, piwnica, garaż, ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha, okna drewniane
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: betonowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Sudół Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.