Mielno
ul. Bolesława Chrobrego
hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
899 000
Powierzchnia
220
Cena za m²
4086
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2008
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 9 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 10 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 11 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 12 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 13 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 14 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 15 Hotel/pensjonat Mielno, ul. Bolesława Chrobrego. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

PENSJONAT W MELNIE NAD MORZEM BAŁTYCKIM WRAZ Z LOKALEM USŁGOWYM
Nieruchomość położona w Mielnie, w ciągu lokali usługowo-gastronomiczno-pensjonatowych przy przystani jachtowej TRAMP, przy parku miejskim. Jest to główna ulica Mielna Ul. Chrobrego
Bardzo atrakcyjna lokalizacja: 20 metrów do jeziora Jamno (do części z pomostem i z przystanią jachtową) i 200 metrów do morza.
Przy obiekcie znajdują się miejsca parkingowe.
PARTER:
Na parterze znajduje sie lokal gastronomiczny o powierzchni 65 m, na chwilę obecna jest to kawiarnio-lodziarnia, (dodatkowo są projekty adaptacyjne na smażalnię lub pizzerię). Lokal gastronomiczny ma osobne wejście, dużą witrynę, dwie toalety w tym jedną dla niepełnosprawnych. Przed lokalem znajduje się taras ze stolikami. 
PIĘTRO:
Na pierwszym pietrze znajdują się dwa pokoje z łazienkami o wysokim standardzie (tj.meble hotelowe na zamówienie, telewizory i mini bary) i jeden pokój typu studio. Na drugim piętrze są trzy pokoje o standardzie jak opis wyżej.
Do budynku przynależny jest domek o pow. 25m jest to dodatkowy w pełni wyposażony pokój z łazienką.
Ogółem jest 7 pokoi w pełni wyposażonych (łącznie 20 miejsc noclegowych)
 Budynek jest wybudowany w 2008 roku z cegły ceramicznej porotherm. Wszystkie media, ogrzewanie gazowe.
Piec i grzejniki firmy Immergaz. Podłogi terakota, na ścianach gładzie, barierki na zewnątrz i wewnątrz- metaloplastyka
WAŻNE: W budynku znajduje się instalacja alarmowa i przeciw pożarowa, domofon - budynek monitorowany 24h
Budynek posiada wszystkie odbiory oraz wszystkie media woda, prąd, gaz, kanalizacja  

  • ul. Bolesława Chrobrego, Mielno, powiat koszaliński
  • Hotel/pensjonat o powierzchni 220 m² na działce o powierzchni 143 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Mielno, Bolesława Chrobrego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.