Lębork
ul. Piotra Wysockiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
255 000
Powierzchnia
47
Cena za m²
5426
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Lębork, ul. Piotra Wysockiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 47,23 m, umieszczone na trzecim piętrze bloku położonego przy ulicy Piotra Wysockiego w Lęborku. Mieszkanie w pełni umeblowane. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju dziennego z wyjściem na balkon, sypialni, małego pokoju, kuchni, łazienki z WC. Do mieszkania przynależy piwnica. Blisko nieruchomości znajdują się miejsca parkingowe, plac zabaw, centrum medyczne, tesco, przedszkole, szkoła, szkoła muzyczna, poczta oraz sklepy. Ciepła woda oraz ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.
Wrazie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Lębork, ul. Piotra Wysockiego
  • Balkon, piwnica
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lębork, Piotra Wysockiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.