Mosina Za Barwą
ul. Czereśniowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
320 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
5256
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1970
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 17 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 18 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 19 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 20 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 21 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 22 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 23 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 24 Mieszkanie 3-pokojowe Mosina Za Barwą, ul. Czereśniowa. Zdjęcie 25
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,88 m² parter w 2-piętrowym domu wielorodzinnym w Mosinie przy ul. Czereśniowej 6.

Pokój 1 9,53 m2, Pokój 2 16,88 m2, Pokój 3 11,03 m2, Kuchnia 6,61 m2, Korytarz 5,43 m2, Łazienka 9,18 m2, WC 2,22 m2.

Balkon, piwnica, osobna kuchnia, meble kuchenne i stała zabudowa zostaje w lokalu.

Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe

Pośredników zapraszam z klientem i zadatkiem.

Lokalizacja - otoczenie: przedszkole nr 3 Integracyjne zlokalizowane jest w odległości ok. 650 m, Zespół Szkół im. Adama Wodiczki z zapleczem infrastruktury sportowej ok. 700 m. Urząd Gminy w Mosinie ok. 1,5 km. Najbliższy sklep spożywczo – przemysłowy oddalony jest ok. 60 m, Sklep Żabka ok. 750 m, market Netto ok. 1,2 km a market Biedronka ok. 1,4 km. W dalszym sąsiedztwie znajdują się przepiękne nadwarciańskie tereny oraz przystań wodna klubu UKS Kotwica i Przystań Jana Pawła II w Rogalinku

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,88 m²
  • parter w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1970 roku
  • Mosina, Za Barwą, ul. Czereśniowa
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Mosina Za Barwą, Czereśniowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.