Legnica
ul. ks. Piotra Ściegiennego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
299 000
Powierzchnia
82
Cena za m²
3646
Piętro
3
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam własnościowe, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowane przy ulicy Ściegiennego w Legnicy. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 81.5m^. Mieszkanie ogrzewane przez dwufunkcyjny piec gazowy CO (ogrzewanie + ciepła woda). Na pierwszy poziom mieszkania składają się: przedpokój, kuchnia, łazienka z WC, przestronny salon z wejściem na drugi poziom oraz osobny pokój. Na drugim poziomie mieszkania znajduje się jedno duże pomieszczenie służące jako sypialnia oraz mała, osobna garderoba w której znajduje się również drugie wejście do mieszkania. Zarówno w kuchni jak i w łazience znajduje się okno. Wszystkie okna są plastikowe (oprócz dwóch drewnianych okien dachowych). Okna w pokojach na pierwszym poziomie wyposażone są w rolety zewnętrzne. Meble kuchenne wraz z kuchenką w zabudowie oraz lodówką pozostają w mieszkaniu. Reszta umeblowania do uzgodnienia. Mieszkanie do zamieszkania bez nakładów finansowych oraz remontu. Wspólny strych z suszarnią. Wejście na klatkę przez drzwi z domofonem. Klatka schodowa czysta i wyremontowana. W planach wspólnoty mieszkaniowej renowacja elewacji kamienicy. Zarządcą części wspólnych jest InvestDom. Dach wyremontowany. Brak problemu z parkowaniem auta – naprzeciw kamienicy duży plac służący jako darmowy parking.
Preferowana sprzedaż bezpośrednia, bez pośredników.
Cena do negocjacji, zapraszamy do obejrzenia mieszkania po kontakcie telefonicznym.

  • Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82 m²
  • 3 piętro w kamienicy
  • Legnica, ul. ks. Piotra Ściegiennego
  • Wyposażenie: lodówka, kuchenka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Legnica, ks. Piotra Ściegiennego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.