Jastrzębia Góra

hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
930 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
4650
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2007
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 9 Hotel/pensjonat Jastrzębia Góra. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Dom, pensjonat o powierzchni całkowitej 200m2 położony na działce o powierzchni 707m2. Nieruchomość składa się z części przeznaczonej dla właścicieli (dwa pokoje, łazienka z wc oraz kuchni) oraz 5 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami z pełnym wyposażeniem. Budynek posiada odbiór techniczny z 2007r. Nieruchomość posiada dostęp do kanalizacji, gazu, wody gminnej oraz energii elektrycznej. Ogrzewanie gazowe, alarm. Całość prosperuje z powodzeniem od kilku lat, lokalizacja pośród zabudowy mieszkalnej, pensjonatowej oraz letniskowej. Do morza 700m.  www.domwypoczynkowy.pl

  • Jastrzębia Góra, gmina Władysławowo, powiat pucki
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 200 m² na działce o powierzchni 707 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Jastrzębia Góra Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.