Stare Sioło
Stare Sioło
działka rolno-budowlana na sprzedaż

Cena
65 000
Powierzchnia
3634
Cena za m²
18
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Stare Sioło, Stare Sioło. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Stare Sioło, Stare Sioło. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Stare Sioło, Stare Sioło. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Stare Sioło, Stare Sioło. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Stare Sioło, Stare Sioło. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Chciałbym zaoferować działkę budowlano - rolną położoną w woj. Podkarpackim w gminie Oleszyce. Działka ma dostęp do mediów, jest równa i niezakrzaczona. Na działce znajduje się dom z lat 60tych o powierzchni 100 m2, nadający się do kapitalnego remontu lub wyburzenia. Sama działka znajduje się w pięknej okolicy, blisko lasów i z widokiem na pola uprawne. Niedaleko działki jest kościół i centrum miejscowości Stare Sioło. Większe miejscowości w pobliżu to Oleszyce, Lubaczów i Jarosław. Dojazd do autostrady zajmuje ok 25 minut. Po remoncie można przekształcić dom we wspaniały domek letniskowy i bazę wypadów rowerowych lub pieszych do pobliskich lasów lub wśród pól uprawnych, albo wybrać lokalizację jako stałe miejsce zamieszkania ze względu na ciszę i spokój panujące dookoła. Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu.

Koordynaty działki (można wkleić do google maps): 50°08'54.5"N 22°57'27.1"E

  • Stare Sioło, Stare Sioło, gmina Oleszyce, powiat lubaczowski
  • Działka rolno-budowlana o powierzchni 3634 m².
  • Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana przedwczoraj
Stare Sioło, Stare Sioło Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.