Cieszyn
ul. Bielska
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
570 000
Powierzchnia
119
Cena za m²
4790
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn, ul. Bielska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn, ul. Bielska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn, ul. Bielska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn, ul. Bielska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn, ul. Bielska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn, ul. Bielska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn, ul. Bielska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Cieszyn, ul. Bielska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Do sprzedania jest dwupoziomowe mieszkanie w centrum Cieszyna - na ulicy Bielskiej. Mieszkanie jest jasne, ciepłe i widokowe.
Składa się z kuchni z jadalnią, holu, 4 pokoi, 2 łazienek i dodatkowej toalety. Powierzchnia użytkowa wynosi 119m2, a całkowita 157m2!
W mieszkaniu zostały zastosowane lukarny, które intensywnie rozświetlają wnętrze. Okna wychodzą na trzy strony budynku. Mieszkanie jest położona na ostatnim - trzecim poziomie w budynku.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na terenie zamykanego, osiedlowego parkingu. Budynek jest położony blisko centrum - 150m do Lidla, 250m do Uniwersytetu Śląskiego, 1 km do rynku. 
Układ mieszkania umożliwia łatwy podział na dwa mniejsze lokale.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 119 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Cieszyn, ul. Bielska
  • Zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Cieszyn, Bielska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.