Oleśnica

dom wolnostojący na sprzedaż

Cena
590 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
2950
Pow. działki
2100
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2010
Ogłoszenie
dom wolnostojący, 6 pokoi Oleśnica. Zdjęcie 1 dom wolnostojący, 6 pokoi Oleśnica. Zdjęcie 2 dom wolnostojący, 6 pokoi Oleśnica. Zdjęcie 3 dom wolnostojący, 6 pokoi Oleśnica. Zdjęcie 4 dom wolnostojący, 6 pokoi Oleśnica. Zdjęcie 5 dom wolnostojący, 6 pokoi Oleśnica. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Sprzedam dom jednorodzinny z garażem 2 stanowiskowym zlokalizowany w Smolnej -7 km od Oleśnicy. Dom posadowiony jest na działce 21 arów, więc z powodzeniem można wydzielić drugą działkę.Bardzo dobry dojazd do Oleśnicy oraz Wrocławia. Dom ma powierzchnię 240m2. Z czego parter 80m2 + 40m2 garaż. Poddasze ok. 120m2. Parter jest zamieszkiwany oraz urządzony. Natomiast poddasze jest do wykończenia (stan surowy). Piec na paliwo stałe,oczyszczalnia ekologiczna,woda z wodociągu. Fajna spokojna okolica, w miejscowości znajduje się szkoła/przedszkole , sklep spożywczy,kościół, plac zabaw,las oraz boisko sportowe. Więcej informacji pod telefonem.

  • Oleśnica, powiat oleśnicki
  • Dom wolnostojący o powierzchni 200 m², 6 pokoi, wybudowany w 2010 roku
  • Działka 2100 m², długość działki: 100 m, szerokość działki: 21 m
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Oleśnica Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.