Pietkowo

lokal na sprzedaż

Cena
1 300 000
Powierzchnia
700
Cena za m²
1857
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Pietkowo. Zdjęcie 1 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 2 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 3 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 4 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 5 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 6 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 7 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 8 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 9 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 10 Lokal Pietkowo. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Do dyspozycji trzy poziomy, dwa niezależne parkiety muzyczne, nowoczesne oświetlenie typu ruchome głowy, skanery, neony, lasery oraz bardzo potężne nagłośnienie firmy POL-AUDIO, trzy bary i około 300 miejsc siedzących, 2 parkingi przy klubie w tym jeden ogorodzony i ogródek letni. Lokal wyposażony w instalacje alarmową monitorowaną całodobowo a także system kamer z zapisem.

Powierzchnia działki 1,66 ha.(16600m.kwadratowe) w doskonałej lokalizacji , leżącej bezpośrednio na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej i powiatowej . Nieruchomość na powierzchni 1230m. kwadratowe utwardzona jest polbrukiem. Nieruchomość posiada 3 wjazdy - dwa wjazdy od drogi wojewódzkiej i jeden wjazd od drogi powiatowej.Nieruchomość z działką wpisana do rejestru zabytków w związku z czym jest zwolniona z opłat podatkowych.

  • Pietkowo, gmina Poświętne, powiat białostocki
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 700 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Pietkowo Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.