Legnica Tarninów
ul. Tatarska
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
500 000
Powierzchnia
140
Cena za m²
3571
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1817
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Tatarska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Tatarska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Tatarska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Tatarska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Tatarska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Tatarska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Tatarska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Legnica Tarninów, ul. Tatarska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

polecam piękne, przestronne mieszkanie w Legnicy w dzielnicy Tarninów. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy. Dookoła budynku znajduje się monitoring zewnętrzny jak i wewnątrz klatki schodowej. W oknach mieszkania zamontowane są rolety zewnętrzne. Dużym atutem tej nieruchomości jest balkon, z którego można zrobić osobne, niezależne wejście bezpośrednio do mieszkania. W mieszkaniu instalacja elektryczna jest zmieniona na miedzianą, a ogrzewanie na gazowe. Na ścianach położone są tynki maszynowo, a podłogi były wylewane, żeby poziom był jednakowy, pod wylewką znajduje się keramzyt. Jednym z atutów tej nieruchomości jest doskonała lokalizacja: w pobliżu park miejski oraz centrum miasta jak również przedszkola, szkoła i duży plac zabaw dla dzieci, przychodnia oraz przystanek autobusowy i dużo różnych sklepów. Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem.

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 140 m²
  • parter w 1-piętrowej kamienicy bez windy z 1817 roku
  • Legnica, Tarninów, ul. Tatarska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Legnica Tarninów, Tatarska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.