Pisz
ul. Juliusza Słowackiego
lokal na sprzedaż

Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego
Cena
3 600 000
Powierzchnia
648
Cena za m²
5 556
Pisz · 3 600 000 zł
Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 1
Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 2
Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 3
Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 4
Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 1
Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 2
Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 3
Lokal Pisz, ul. Juliusza Słowackiego. Zdjęcie 4

Budynek piekarni wraz z nieruchomością znajduje się w Piszu przy ul. Słowackiego i ul.Warszawskiej, w centralnej części miasta, przy ulicy urządzonej - chodniki, asfaltowa nawierzchnia. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa i usługowa, obiekty użyteczności publicznej, rzeka. Bardzo dobra dostępność komunikacyjna - dostęp do drogi publicznej. Nieruchomość znajduje się na działce o nr geodezyjnym 453/2 obręb 1 Pisz-miasto o powierzchni 0,0634ha. Księga wieczysta nr OL1P/00011302/1 - Sąd Rejonowy w Piszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem handlowo-usługowym, posiada utwardzony parking i chodniki. Na piwnicy znajduje się sklep spożywczy, na parterze - piekarnia, na piętrze - cukiernia (produkcja), zaplecze socjalne i biuro oraz z oddzielnym wejściem lokal mieszkalny (2 pokoje, kuchnia i łazienka). Powierzchnia użytkowa: piwnica (niski parter) - ok.189 m.kw. (znajdują się tam pomieszczenia sklepu spożywczego wraz z częścią magazynową, pomieszczeniami socjalnymi, biurem dla sklepu i połączeniem z ekspedycją na parterze), parter z dobudowanym pomieszczeniem ekspedycji (plus rampa przeładunkowa)- ok. 223 m.kw. (znajduje się tam piekarnia ze wszystkimi niezbędnymi pomieszczeniami , urządzeniami - trzy piece piekarnicze, komora rozrostu, mieszałka, osiewacz mąki, komora chłodnicza, smażalniki pączków, wózki transportowe, kosze, myjka tunelowa), piętro - 235,6 m.kw. (znajduje się tam cukiernia - produkcja- z niezbędnymi pomieszczeniami, maszynami, piecem cukierniczym elektrycznym oraz niezależnie od tego biuro firmy, pomieszczenia socjalne pracowników, szatnie). Zakład produkcyjny - piekarnia i cukiernia - jest w tym miejscu prowadzony od lat 90-tych XX wieku. W tym okresie budynek był gruntownie przebudowany i rozbudowany. Firma jest znana i rozpoznawalna na lokalnym rynku. Dostarcza wyroby do sieci sklepów osiedlowych, położonych w miastach i wsiach (Pisz, Ruciane Nida, Orzysz, Ełk, Kolno i in.) oraz ma dopisane umowy na dostawy do sieciowych marketów spożywczych - Dino, Archelan, Kaufland, Stokrotka oraz np do internatu ZSZ w Piszu. Dysponuje własnymi środkami transportowymi. Oferta sprzedaży dotyczy nie tylko nieruchomości z budynkiem ale także funkcjonującego przedsiębiorstwa wraz z maszynami, urządzeniami, rynkami zbytu, środkami transportowymi.
Pozdrawiam
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. _ Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie firmie : JC Partners Sp .z o.o. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody JC Partners Nieruchomości jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Za wykonaną usługę pobieramy wynagrodzenie zgodnie z warunkami uzgodnionymi w zawartej umowie (za wyjątkiem umów zawartych w programie 0%).

  • ul. Juliusza Słowackiego, Pisz, powiat piski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 648 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.