Nowa Góra Paryż Górny

działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
95 000
Powierzchnia
3800
Cena za m²
25
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 6 Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 7 Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 8 Działka rolno-budowlana Nowa Góra Paryż Górny. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedamy dwie działki w Nowej Górze – Paryżu. Działka 18 arów w kształcie zbliżonym do długiego trójkąta – w szerszym miejscu prostokąt 17x35 m o powierzchni około 6 arów położony na terenie mieszkalnictwa zagrodowego i jednorodzinnego według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Przylega do drogi wewnętrznej będącej w użytkowaniu gminy. Reszta działki przylega do lasu, jest porośnięta sosnami i dębami, według planu zagospodarowania jest to teren zieleni nieurządzonej o szczególnym znaczeniu przyrodniczym. Działka nieuzbrojona, media na sąsiednich działkach. Według wypisu z rejestru gruntów – grunty orne.

Działka tuż przy lesie. Wokół bardzo luźna zabudowa.

W cenie działki jest druga, położona kilkadziesiąt metrów dalej. Jest to łąka, działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 20 arów. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego jest to w całości teren zieleni nieurządzonej o szczególnym znaczeniu przyrodniczym. Według wypisu z rejestru gruntów – lasy i grunty leśne, grunty zadrzewione i zakrzewione oraz łąki trwałe.

Paryż – przysiółek wsi Nowa Góra, oddalony od niej o około 3 km. Osada liczy około 30 gospodarstw, jest otoczona lasem, pełnym zwierząt, grzybów i ścieżek doskonałych do spacerów, jazdy na rowerze i nartach biegowych. W górnej części Paryża najlepszy punkt widokowy w okolicy. W Nowej Górze sklepy, kościół, szkoła z oddziałem przedszkolnym – do Paryża jeździ bus szkolny. Najbliższe miasta – Krzeszowice 8 km, Trzebinia 12 km, Olkusz 15 km. 15 minut dojazdu do autostrady A4 (węzeł Rudno lub Trzebinia), stamtąd szybki dojazd do Krakowa i na Śląsk.

Możliwość dokupienia sąsiedniej działki – budowlanej o wielkości 26 arów.

Doskonałe miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i możliwości obcowania z przyrodą, przy jednoczesnym łatwym dostępie do miasta.

Oferta prywatna, sprzedaż bezpośrednia. Mieszkamy tuż obok. Pośrednikom dziękujemy.

  • Nowa Góra Paryż Górny, gmina Krzeszowice, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 3800 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 244
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Nowa Góra Paryż Górny Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.