Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Krasnystaw
ul. Witosa
działka budowlana na sprzedaż

Cena
95 000
Powierzchnia
600
Cena za m²
158
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Do sprzedania atrakcyjna działka znajdująca się w pierwszej linii zabudowy przy ulicy Witosa 35 w Krasnymstawie. Na działce znajdują się stary drewniany dom i stare drewniane komórki, które bez większych problemów można zdemontować, bądź na zasadzie remontu postawić w tym miejscu w zasadzie nowy budynek (ponoć tak można i proceduralnie jest łatwiej niż budowa całkiem nowego domu w innym miejscu). Na działce znajduje się również blaszany garaż którego demontaż też nie stanowi większego problemu (można sprzedać nawet na złom...kilka kilo to waży). Do działki doprowadzony jest prąd, woda i kanalizacja znajduje się bezpośrednio przed działką w ulicy Witosa, gaz bezpośrednio metr za działką, tak więc reszta przyłączy to marginalny koszt i wysiłek.

  • ul. Witosa, Krasnystaw, powiat krasnostawski
  • Działka budowlana o powierzchni 600 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Krasnystaw, Witosa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.