Kołobrzeg
ul. Wschodnia
nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Cena
560 000
Powierzchnia
27
Cena za m²
20513
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2019
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 6 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 7 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 8 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 9 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 10 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 11 Nieruchomość komercyjna Kołobrzeg, ul. Wschodnia. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Oferujemy na sprzedaż PRYWATNY APARTAMENT W HOTELU SEASIDE PARK położony w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy ulicy Wschodniej 20 o powierzchni 27,30 m2 z możliwością dokupienia miejsca parkingowego w hali garażowej.
Apartament w pełni wykończony i wyposażony, gotowy do zamieszkania. Obiekt znajduje przy pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży.
- PRESTIŻOWA LOKALIZACJA,
- BLISKOŚĆ MORZA oraz PROMENADY 10 m
- CENTRUM KONFERENCYJNE
- 25 METROWY BASEN,
- STREFA WELLNESS I SPA, SIŁOWNIA
- TĘŻNIA SOLANKOWA
- PLAC ZABAW I BAWIALNIA
- RESTAURACJA I KAWIARNIA

cena apartamentu:
560 000 zł netto + 23% vat
cena miejsca parkingowego w hali garażowej: 90 000 zł netto + 23 vat
Łącznie: 650.000 zł netto + 23% vat

APARTAMENT Składa się z pokoju typu studio z aneksem kuchennym, łazienką, balkonem typu loggia 9,7 m2, zlokalizowany na czwartym piętrze w apartamentowej strefie hotelu, w zachodniej części budynku.
EKSPOZYCJA PÓŁNOCNA. POSIADA KLIMATYZACJĘ ORAZ ZASŁONY TYPU BLACKOUT.
W apartamencie znajduję się stolik kawowy, TV, podłoga wyłożona komfortową wykładziną, aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem oraz dwie szafy, bardzo wygodne hotelowe łóżko 180 cm, które można przekształcić na 2 pojedyncze 90 cm łóżka.
Łazienka posiada przestronny prysznic typu walk-in. Ściany i podłogi wyłożone są wysokiej jakości glazurą oraz dużym lustrem.

OTOCZENIE:
Marine Hotel, Hotel Diune, ARKA Medical SPA, Ikar Plaza.
W ciągu 2 lat powstaną także Hotel Hilton 4*, Hotel Arkop 5*, Hotel H2O 4*.

CZYNSZ: 616 zł
(zaliczki na wywóz nieczystości, ogrzewanie, ciepła i zimna woda, fundusz remontowy, opłata za m. parkingowe w hali garażowej, utrzymanie części wspólnych).
STAN PRAWNY: pełna własność

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różnic się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !

  • ul. Wschodnia, Kołobrzeg, powiat kołobrzeski
  • Nieruchomość komercyjna o powierzchni 27,30 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kołobrzeg, Wschodnia Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.