Busko-Zdrój Centrum
ul. Bajkowa
hotel/pensjonat na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
1 600 000
Powierzchnia
350
Cena za m²
4571
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 9 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 10 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 11 Hotel/pensjonat Busko-Zdrój Centrum, ul. Bajkowa. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam, działający i dochodowy budynek mieszkalno-pensjonatowy w Busku-Zdroju przy ulicy Bajkowej. Budynek położony jest w centrum uzdrowiska przy spokojnej ulicy jednokierunkowej (150 metrów od parku zdrojowego). Posiada 25 miejsc noclegowych w 12 pokojach z łazienkami, usytuowanych w dwóch budynkach. Wyposażenie pokoi pod wynajem w cenie. W głównym budynku oprócz pokoi do wynajęcia na parterze znajduje się cześć mieszkalna oraz pomieszczenia gospodarcze służące do funkcjonowania pensjonatu. Istnieje możliwość wydzielenia stołówki i serwowania śniadań (są wymagane pozwolenia), ogrzewanie z pieca gazowego oraz możliwość ogrzewania z istniejącego kotła na paliwo stałe. Ponadto do podgrzewania wody w większości sezonu wykorzystywane są solary. Natomiast w mniejszym budynku znajdują się trzy pokoje z łazienkami ( istnieje możliwość nadbudowy tego budynku oraz wykorzystania piwnic). Działka ma powierzchnie 500m2 (własność) plus 160m2 jest dzierżawione z gminy za niewielką opłatą (istnieje możliwość wykupu tej działki). Tak bardzo dobrze zlokalizowana nieruchomość, która jest oszczędna w utrzymaniu, przy czym przynosząca znaczne dochody (wysoka stopa zwrotu) to bardzo dobra inwestycja, zapraszam do oglądania.

  • ul. Bajkowa, Busko-Zdrój Centrum, powiat buski
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 350 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Busko-Zdrój Centrum, Bajkowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.