Szczecin Śródmieście
al. Wojska Polskiego
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
369 000
Powierzchnia
25
Cena za m²
14760
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Szczecin Śródmieście, al. Wojska Polskiego. Zdjęcie 1 Lokal Szczecin Śródmieście, al. Wojska Polskiego. Zdjęcie 2 Lokal Szczecin Śródmieście, al. Wojska Polskiego. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Lokalik użytkowy 25 m2 w ścisłym centrum Szczecina , przy głównej Alei Wojska Polskiego 10 sprzedam. Obok Kino Kosmos, Kino Pionier, Brama Portowa, Restauracja Sowa. Wejście na parterze od ulicy. Parking na całej rozciągłości ulicy przy Wojska Polskiego i Małkowskiego, bardzo duży ruch pieszy. Lokal jest po generalnym remoncie, składa się z jednego pomieszczenia ze stanowiskiem fryzjerskim, jeden gabinet kosmetyczny lub manicure, pomieszczenie gospodarcze z dwoma zlewami i WC. Nowa instalacja elektryczna, alarmowa, hydrauliczna, nowe drzwi, ścianki. Nowe Drzwi i witryna 3 szybowa - aluminiowe. Nowe kafle, umywalki i toaleta. Umywalki w każdym pomieszczeniu. Opłaty: Czynsz do Wspólnoty razem z wodą 170 zł + prąd. W lokalu znajduje się jeszcze mały gabinet - nie ujęty na zdjęciach.

  • al. Wojska Polskiego, Szczecin Śródmieście
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 25 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Śródmieście, Wojska Polskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.