Stare Koluszki

hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
2 400 000
Powierzchnia
600
Cena za m²
4000
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2000
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Stare Koluszki. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Stare Koluszki. Zdjęcie 2
Lista zdjęć

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny dom z pokojami pod wynajem oraz dwoma salami pod usługi gastronmiczne. Całość obiektów znajduje się na działce o powierzchni 3900m2.
Posesja wyłożona kostką brukową o powierzchni około 600m2. Działkę otacza z dwóch stron las. Dom jest dwukondygnacyjy z podpiwniczeniem. Na parterze znajduje się: salon, sypialnia,
kuchnia, łazienka, toaleta, korytarz. Od salonu i sypialni można wejść na duży taras ze skalniakiem. Na piętrze są 3 pokoje i łazienka. W części podpiwniczonej mieszczą się pomieszczenia gospodarcze i kotłownia. Dom w pełni umeblowany do zamieszkania od zaraz. Od domu odchodzi budynek gastronomiczny z dwoma salami w pełni wyposażonymi pod imprezy okolicznościowe, wraz z wyposażeniem kuchni kuchni i zapleczem socjalnym.Jedna sala na około 70 osób, druga 60. Całość została oddana w 2020 roku i posiada wszystkie niezbędne pozwolenia do prowadzenia usług gastronomicznych i hotelowych. Nad salami
znajduje się 5 pokoi gościnnych w pełni wyposażonych, w każdym pokoju łazienka. Wraz z pokojami znajduje się kuchia dla gości hotelu do ich dyspozycji.Z kuchni wejście do dodatkowej sali
o powierzchni 80 m2 z toaletą. W odległości 2km jest budowany park wodny( projekt lisowice), więc popyt na noclegi, jak również imprezy okolicznościowe będzie bardzo duży. Wszystkie
zaplanowane zamówienia na imprezy okolicznościowe przekazane będą nowemu właścicielowi. Posesja jest położona 6km od stacji PKP Koluszki i 15 km od Łodzi,przy głównej trasie.
Dom w całości ocieplony, otynkowany( w tamtym roku), całość ogrodzona, z tyłu działki znajdują się drzewka owocowe, miejsce na ognisko. Wybudowany w 2000 roku. Własna studnia głębinowa,światłowód w drodze. 

  • Stare Koluszki, gmina Brzeziny, powiat brzeziński
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 600 m² na działce o powierzchni 3900 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Stare Koluszki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.